Svatební fotograf v Praze

Svatební fotograf Vojtěch Láznička

Jak by měly vypadat vaše ideální svatební fotografie?

Pro mě to je kombinace spontánních, nenápadně lovených, momentek a nádherných, přirozených portrétů, které jsou plné emocí. To vše zachycené na přírodní světlo.

Přesně o to se se jako svatební fotograf snažím.

Svatební fotograf / momentky

Svatby jsou neuvěřitelné dny plné emocí a s neopakovatelnou atmosférou. Mým cílem je tuto atmosféru co nejlépe zachytit, abyste si ji mohli kdykoliv připomenout. Nejraději a nejčastěji proto fotím svatby celodenní. Mohu tak zachytit vše od ranní nervozity u příprav, přes slzy u obřadu, až po večerní oslavy.

Na svatbě se budu nenápadně pohybovat kolem a snažit se všechny ty momenty co nejlépe zachytit. Do průběhu svatby proto nezasahuji. Jediný moment, kdy o mně budete vědět, jsou skupinové fotografie (ty pomohu zorganizovat) a portréty.

Svatební fotograf / portréty

Mám rád fotografie nabyté emocemi a plné života. Nelíbí se mi strnulé a umělé pózování a proto svatební portréty fotím trochu jinak.

Při focení vás lehce povedu a budu říkat, co máte dělat. Mým cílem je vytvořit situace, kdy jste hlavně spolu, kdy jsou vidět emoce mezi vámi a kdy já díky tomu mohu co nejméně rušivě vytvořit nádherné portréty. Zároveň budu hlídat, kde je zrovna to nejlepší světlo a kde a jak budou fotografie vypadat nejlépe.

Svatební fotografie bez dlouhého čekání

Focení svateb je moje priorita. Proto jsem si stanovil lehce šibeniční termín na doručení prvních fotografií:

Do 48 hodin od svatby posílám první galerii, která obsahuje cca 15 fotografií.

Do 5 týdnu poté následuje kompletní galerii. To by šlo, ne? :))

Jak to mohu stíhat? Focení pro mě není bokovka, ale hlavní činnost.

Zároveň nefotím víc než 2 svatby týdně (ok, 2x už byly 3) a v sezóně omezuji ostatní focení. A nejdůležitější – editování neodkládám a začínám na fotografiích pracovat hned po svatbě.

Fotoalbum & záloha fotografií

Vedle online galerie má i ten nejmenší balíček (dohromady jsou 3 základní balíčky – 12, 10 a 6 hodin) určité množství vyvolaných svatebních fotografií. U největšího balíčku jsou fotografie navíc dodány ve stylové krabičce.

Dále fotografie dodám i v plném tiskovém rozlišení přes úložiště v cloudu. Tam také fotografie budou zazálohovány minimálně 2 roky.

Rezervace svatebního termínu & předsvatební focení

Necítím se úplně jako svatební “dodavatel”. Naopak budu velmi rád, pokud vás budu mít možnost před svatbou poznat. 
Proto se s vámi před svatbou, pokud to bude jen trochu možné, velmi rád sejdu.
S tím souvisí i možnost fotit předsvatební focení. Jedná se přibližně o hodinové focení, kdy si bez stresu a v ideálních podmínkách vyzkoušíme focení portrétů. Na svatbě to je pak o to jednodušší a také budete mít na památku nádherné fotografie.
Samotná rezervace pak probíhá tak, že mně pošlete zprávu přes kontaktní formulář. Já vám ideálně potvrdím, že je termín stále volný (což je bohužel méně časté, než bych chtěl) a pošlu ceník.
Vy si vyberete balíček a já následně pošlu přístup do online rezervačního systému. V něm se potvrdí vybraný balíček, potvrdí se smlouva a pošle se rezervační platba.
Následně, po zaplacení rezervační platby, je termín pevně váš.